Dikush e shndërroi iPhone 5s në një iPhone 7 mini – rezultati mahnitës

Celulari që po e shihni në foto mund të duket si një iPhone 7, por nuk është.

Ai ka të njëjtën ngjyrë të zezë si iPhone 7 dhe të njëjtat skaje të rrumbullakëta, me gungë të kamerës dhe me vija të antenës.

Përmes prodhuesve kinez të pjesëve të celularëve, një numër kostumesh tani janë në dispozicion në AliExpress që ju mundësojnë ta ktheni iPhone 5s në një iPhone 7 mini, transmeton Gazeta Express.

Përdoruesi i Reddit, “igenno” pati këtë konvertim të iPhone 5s një ditë më parë në AliExpress, dhe rezultati është mahnitës.

Shikojeni:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme