Don Xhoni e harron Era Istrefin, ribashkohet me bukuroshen ruse

Don Xhoni ribashkohet me bukuroshen ruse.

U tha se Don Xhoni dhe Ariana i dhanë fund lidhjes së tyre, por siç duket nuk ka përfunduar gjithçka.

Modelja Ruse shfaqet në videoklipin e Don Xhonit.

Reperi ndau një sekuencë të këngës, ku të gjitha fjalët ia dedikon Arianës.

A është ky ribashkim, apo vetëm një bashkëpunim këtë na tregon më mirë koha.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme