Dy persona në Ferizaj detyrojnë të miturin t’i furnizojë me para

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj pasi përmes kërcënimeve kanë detyruar një të mitur që të marrë para në shtëpi dhe t’ua jap atyre.

Policia e Kosovës raporton se ky rast ka ndodhur në rrugën “Tahir Sinani”. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme