Dy serbë e një shqiptar arrestohen në Çagllavicë për shitje të paligjshme të tokave

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë, njëri shtetas i Serbisë, dhe një shqiptar pasi kanë shitur paligjshëm disa parcela të tokës në Çagllavicë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme