E dhimbshme: Ndërron jetë motoçiklisti kosovar, vetëm 2 javë pas vdekjes së babait

Aksident i rëndë që ndodhi me 26 korrik në Bërnjak të Rahovecit, ka bërë që edhe personi i pestë të vdes pas gati një muaji.

Samir Lama, i cili njihet si motoçiklist dhe që merrej me rregullimin e tyre, ka vdekur vetëm 2 javë pas vdekjes së babait të tij.

Lama njihej në Rahovec si një motoçiklistët më të aftë duke qenë pjesëmarrës në shumë gara në nivel vendi.

Kujtojmë se ai nuk arriti t’i mbijetojë plagëve të rënda që ka marrë nga ky aksident, kështu duke vdekur në QKUK.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme