E gjithë Prishtina po qesh me këtë gabim të Korab Sejdiut

Një gabim i bërë gjatë një seance të Kuvendit të Kosovës nga deputeti i pavarur, Korab Sejdiu, ka bërë që e gjithë Prishtina të qeshë me të.

Teksa ka folur të enjten gjatë një seance të Kuvendit për dhunën në familje, që ka përkuar me 8 Marsin – Ditën Ndërkombëtare të Gruas, në një moment Sejdiut i është marrë goja.

“Sot e pashë një sllogan në protestë, ku e kishin qitë një vizatim dhe kishin thënë: ‘Mos shërbe çaj’”, ka thënë Sejdiu në seancë.

“Do të thotë dhunë është edhe kur detyrohet një grua e familjes me u qi.. me iu çu…”, është shprehur Sejdiu.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme