E harroi plotësisht Loredanën, Mozzik më në fund tregon se kujt i thonë “të dua” me plot zemër

Mozzik është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai pos për projekte, është përfolur shumë edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Ka kohë që ai i ka dhënë fund lidhjes së tij me artisten e njohur, Loredanën.

Ndërkaq, përmes postimit të fundit, ai ka treguar se e do Tiranën./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme