E harroi Shakirën, Pique shihet në rrugë duke u puthur me të dashurën e re

Dalin për herë të parë publikisht Pique me të dashurën e re, shihen duke u puthur.

Gerard Piqué dhe e dashura e tij e re, Claria Chía Marti, u panë duke u puthur në një koncert.

Pamjet dolën në dritë në rrjetet sociale të programit El Gordo y la Flaca (Univisión), ku disa orë më parë konfirmuan se çifti kishin lidhje që në shkurt, kur ai ishte ende me Shakirën.

Çifti injoruan kamerat dhe i dhanë shumë dashuri njëri-tjetrit teksa dëgjonin këngët e Dani Martinit, i cili ofroi një koncert pranë Pirenejve.

Të gjithë nëpër rrjete sociale po befasohen me ngjashmërinë e madhe të Clarias me Shakirën, ish-partneren e Piques.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme