E pazakontë se ku fshehu 3 kg kokaine kjo grua? (Foto)

Nje ngjarje e cuditshme ka ndodhur sot ne aeroportin e Bogotas , Kolumbi , nje grua nga Hondurasi pasi qe i eshte bere skanimi ne aeroport si procedure e rregullte ne cdo aeroport boterore ka dalur se ne implantet e saj ne gjoks ajo kishte plot 3 kg te substances narkotike Kokaine ne gjoksin e saj.

 

Ajo behej gati te udhetonte nga Bogota ne Spanje deri ne momentin kur ne aparatin me rreze u verejte se diqka nuk ishte ne rregull me te .

Pas ekzaminimeve nga sigurimi i aeroportit 22 vjecares ju gjete nje substance e lengshme e panjohur ne gjoks , gje qe i beri zyrtaret te bejne testet dhe analizat ku me pas doli se ajo substance e lengshme ishte e llojit kokaine e lengshme e gatshme per tu perpunuar.

Femra u arrestua menjehere nga autoritete kolumbiane dhe po mbahet nen akuzat e kontrabandimit te droges.Express

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme