E rëndë/ U mbyt para një muaj duke peshkuar në Porto Romano, gjendet në Kroaci trupi i 40-vjeçarit

Trupi i pajetë i Aurel Ndonit, i cili rreth një muaj më parë mbyt në Porto Romano teksa po peshkonte, është gjetur në Brigjet e Kroacisë.


Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi më 25 mars të këtij viti. 40-vjeçari, teksa po peshkonte me vëllain e tij dhe një person tjetër, ka rrëshqitur dhe ka rënë në det.

Siç u bë me dije nga policia përmes një njoftimi zyrtar ditën e ngjarjes, Aurel Ndoni dhe dy të tjerët ishim peshkatarë amatorë, të cilët gjuanin peshq me grep

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme