E rrah me shufër metalike, bëhet për QKUK

Është arrestuar një i dyshuar i komunitetit rom në Prizren pasi që i njëjti për shkaqe të panjohura e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një shufër metali që dyshohet të jetë përdorur në rast.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme