E tmerrshme: Nëna mbyt djalin 2 vjeçar, arsyeja do t’ju shokojë

Tagjike ka qenë vdekja e një djali 2-vjeçar i cili u mbyt nga nëna e tij në vaskën e tualetit të shtëpisë së tyre.

30-vjeçarja Veronica Rivas nga Kalifornia, nuk pranoi vendimin e Gjykatës për të ndarë kujdestarinë e djalit me ish-bashkëshortin e saj dhe për këtë arsye ndërmori këtë veprim mizorë, me vetëdije të plotë.

Sot është dhënë vendimi për dënimin e saj me 21 vite burgim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme