E tradhtonte burrin, varet gruaja bashkë me të dashurin

Policia na Pakistan ka njoftuar sot se ka arrestuar babanë, burrin dhe vëllain e një gruaje e cila ishte torturuar dhe varur përkrah të dashurit të vet të dyshuar në një oborr në Pakistan.
Zyrtari policor Allah Ditta, ka thënë se Khalida Bibi, e martuart nënë e tre fëmijëve, dhe i dashuri i saj i dyshuar Mohammad Mukhtar, 21-vjeçc, janë vrarë sot në të ashtuquajturën vrasje nderi në fshatin Mian Channu, në provincën Punjab.

Ai ka shtuar se tre të afërmit e arrestuar të viktimës e kanë pranuar se i kanë vrarë Bibi dhe Mukhtar për shkak të aferës së tyre.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme