E veshur në dallama, Afrona po duket nuse e vërtetë

Afrona Dika, ani pse jeton dhe vepron në Zvicër, ajo zakonet shqiptare nuk i ka harruar asnjëherë.

Ajo u bë e njohur që kur u martua me këngëtarin e njohur, Blero Muharremi, shkruan ORAinfo.

Tani, çifti po jetojnë ndaras, pasi ajo jeton në shtetin zviceran, derisa Blero për shkak të muzikës po jeton më shumë në Kosovës.

E duket se Afrona, ani pse jeton larg vendlindjes, ajo traditat nuk i ka harruar kurrë. Së fundmi ajo është veshur me veshje tradicionale.

E veshur me dallama, ajo duket si një mbretëreshë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme