Edhe mbrëmë u regjistrua tërmet në Shkup, por më i dobët

Sakte.net / 12 Shtator 2016 / 09:34
Dridhja e fundit e tokës mbrëmë në Shkup është regjistruar në orën 20.57 me manjitudën 2.1 shkallë sipas Rihterit, njoftoi Observatori Seizmologjik pranë Fakultetit Matematiko – Natyror në Shkup.
Ndërsa tërmeti më i fortë u ndje në orën 15:10 me manjitudën 5.3, me epiqendër 7 km nga Shkupi, por që u ndje edhe në qytete të tjera dhe vendet fqinje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme