Edhe Noizy në mesin e të plagosurve

Dy reperët e grupit OTR po trajtohen në QKUK, të plagosurit janë Noizy dhe reperi me nofkën “Varrosesi”. Raportohet se gjendja e Noizyt është më e lehtë, por e njëjta s’mund të thuhet edhe për anëtarin tjetër të labelit OTR, raporton Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme