Eksploziv në derën e banesës së vëllait të Enver Stafukës, policia jep detajet

Një sasi eksplozivi është vendosur në derën e banesës së Naim Stafukës, vëllai i Enver Stafukës. 


Ngjarja ndodhi rreth orës 22:05 në Fushë-Krujë. Sipas policisë, shpërthimi ndodhi në derën e dyqanit të Naim Stafukës, ku ishte vendosur një sasi lënde plasëse. Policia tha se ku nga shpërthimi ka vetëm dëmtim të derës së dyqanit, por që në këtë objekt 3-katësh, Naim Stafuka jeton me familjen.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe vijon punën për verifikimin e rrethanave të ngjarjes dhe zbulimin e autorëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme