Emin Azemi: Edhe ne analistët flasim me gjuhën e Lëvizjes BESA, sondazhet tregojnë forcën e saj

Gjatë debatit në emisionin Argument, analisti Emin Azemi ka thënë se është shumë legjitime artikulimi i Lëvizjes BESA dhe se kërkesat që ajo i prezanton në opinion janë legjitime dhe janë gjëra që i thonë edhe vetë analistët.

Ai ka shprehur qëndrimin se kjo i jep përparësi Lëvizjes BESA duke qenë si parti jashtëparlamentare. Madje, ka veçuar edhe sondazhet që paraqesin Lëvizjen BESA si forcë e konsoliduar politike./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme