Është ngrirë edhe Ujëvara e Mirushës

Nga i ftohti që po mbretëron këto ditë pas të reshurave të borës, është pikërisht edhe Ujëvara e Mirushës e cila ka ngrirë.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, vërehet edhe ngrirja e madhe që ka pasuar në Ujëvarë nga i ftohti i madh që po mbretëron në vend.

Duhet përkujtuar që si pasojë e këtij të ftohti tashmë janë ngrirë edhe ‘Liqeni i Badovcit, dhe Drini i Bardhë’.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme