Familjarët përleshen mes vete

Policia e Kosovës ka arrestuar tre të dyshuar në Rahovec, (familjarë) pasi që të njëjtit për motive të panjohura janë përfshirë në rrahje në mes veti.

Si pasojë, njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime dhe pas tretmanit mjekësor është liruar.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë tët rregullt.

Rasti është duke u hetuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme