Një person në Skenderaj djeg shtëpinë e fqinjit dhe xhaminë e fshatit

Një i dyshuari me të meta mentale dyshohet se ka djegur shtëpinë e fqinjit të tij dhe xhaminë e fshatit Runik të Skenderajt.

Zjarrfikëseve kanë lokalizuar zjarrin. Sipas ankuesit, vlera e dëmit të shkaktuare nga zjarri është rreth 30000 euro.

Njësia policore ka arrestuar të dyshuarin dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme