Faqja e famshme me dizajn të ri, ju garanton siguri (Video)

Portali i famshëm i lidhur fort me biznes, Linkedin e ka ridizajnuar faqen e saj. Përveç dizajnit në desktop, tashmë është dizajnuar më ndryshe edhe versioni mobil i faqes.

 

Sipas Linkedin, qëllimi i ridizajnimit ka qenë për të futur me lehtë në faqe dhe për të garantuar siguri më të madhe.

Ikonat e Linkedin tani do të jenë më të mëdha, faqja e Chat është më praktike dhe mundësitë për biznes janë më të lehta.

Për më shumë, Linkedin ka sjellur edhe videon që tregon ndryshimet e bëra./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme