Fatmir Lima: Kemi arritur rezultat të jashtëzakonshëm -kemi 7 deputet

Sipas fjalëve të Kryetarit të NISMA-s, Fatmir Limaj koalicioni i tij me partinë e Pacollit ka arritur rezultat të jashtëzakonshëm.

Limaj thotë se koalicioni i tij ka siguruar 7 deputet dhe pretë edhe deputetin e 8.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme