Ferizaj: Zhduket një vajzë

Në fshatin Dardani të Ferizajt, të martën një grua ka informuar se motra e saj ka dalë nga shtëpia me 8 shtator dhe më nuk dihet vendndodhja e saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se njësitë përkatëse janë duke hetuar rastin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme