Prishtinë: Vdes një grua pasi i shpërthen një mjet në dorë

Një grua është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së saj, pasi të njëjtës në rrethana të panjohura i ka shpërthyer një mjet shpërthyes në dorë.

Ngjarja ka ndodh në rrugën “Malush Kosova”, në lagjen e Spitalit në Prishtinë, të mërkurën rreth orës 11:15.

Policia njoftoi në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe ekipi i ndihmës së shpejtë, të cilët kanë konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme