“Fidget Spinner’ që kushton 15.000 euro

Loja me “spinner”, i cili konsiderohet si mjet i mirë në luftën kundër stresit, është bërë mjaft e popullarizuar në gjithë botën.

Firma e bizhuterive luksoze “Caviar” nga Rusia, ka prodhuar pajisjen prej ari të projektuar për anti-stres – “Prodhimi i limituar”, e cila do të dalë shumë shpejt në shitje me çmim prej 15 mijë eurosh, transmeton kp.

“Caviar” ka krijuar edhe Caviar Spinner Diamonds që kushton 1500 euro dhe spinerin me motive patriotike me ngjyrat e flamurit rus që kushton 200 euro.

 

Loja me “spinner”, i cili konsiderohet si mjet i mirë në luftën kundër stresit, është bërë mjaft e popullarizuar në gjithë botën. Firma e bizhuterive luksoze “Caviar” nga Rusia, ka prodhuar pajisjen prej ari të projektuar për anti-stres – “Prodhimi i limituar”, e cila do të dalë shumë shpejt në shitje me çmim prej 15 mijë eurosh, transmeton kp. “Caviar” ka krijuar edhe Caviar Spinner Diamonds që kushton 1500 euro dhe spinerin me motive patriotike me ngjyrat e flamurit rus që kushton 200 euro.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme