Fifi femër me fat, kështu kujdeset Adisi për të

Filloreta Raçi, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Sezonin veror që lamë pas, ajo ishte këngëtarja më e kërkuar në koncerte dhe ahengje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës artistike ajo është përfolur gjithmonë edhe për jetën e saj private. Muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje me Adis Patushin.

E duket se Fifi është një femër me fat se ka një mashkull të tillë në krah. Shikoni se si I rri gati Adisi me ushqim asaj./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme