Fokus: LSDM refuzon Ridefinimin dhe Platformën Shqiptare, BESA nuk hyn në Qeveri

Fokus në gjuhën maqedonase shkruan se Levizja BESA mbetet në opozitë për shkak të këmbënguljes për platformën Ridefinimi, transmeton Gazeta Lajm. Sipas Fokus, BESA mbetet në opozitë edhe për shkak të faktit se ka insistuar në implementimin e plotë të Platformës Shqiptare, gjë që për LSDM-në është treguar e papranueshme./Lajmpress

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme