Forcat e shtuara policore largohen nga shtëpia e Kurtit

Forcat e shtuara të Policisë së Kosovës janë larguar nga shtëpia e kryeministrit Albin Kurti.

Pas kërcënimit ndaj tij, forca të shtuara të Policisë zbarkuan te shtëpia e Kurtit për të rritur nivelin e sigurisë.

Aty qëndruan për rreth dy orë dhe më pas u larguan.

Tani afër shtëpisë së Kurtit po qëndron vetëm patrulla e zakonshme policore.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme