Gani Gërmia shpërthen ndaj Naser Qelit: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për…

Visar Dermaku, i njohur ndryshe si artisti Gani Germia, ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me ish-menaxherin e tij.

Në një video të publikuar në Instagram, Gani Germia shprehet hapur për Naser Qelin, i cili, sipas tij, ka shkelur besimin e tij.

“Shumë dashni kam për familjen Gashi, sepse janë burra të vërtetë, por ai nuk është burrë hiç. Ai është një prej njerëzve më të ligë që kam njohur. Ka 24 orë kohë për të më thirrë dhe për të ndërprerë kontratën,” thekson ai me zë të lartë.

Kjo deklaratë e Gani Germias ka shkaktuar debate dhe reagime të forta në rrjetet sociale, duke rritur shqetësimin dhe kuriozitetin për situatën e tyre të ndërlikuar kontraktuale, shkruan infokosova.

Shiko videon:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme