Genta Ismajli shpërndan pamje nga shtëpia e saj luksoze

Pamje luksoze nga shtëpia e Genta Ismjalit.

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është tejet aktive në mediat sociale.

Ajo ka publikuar disa momente të bukura të binjakeve të saj, ku vëmendjen e mori shtëpia luksoze e këngëtares, shkruan Kosovarja

Andaj dhe atmosfera festive ka mbërritur në shtëpinë e Gentes ku ajo publikon disa video

Më poshtë mund të ndiqeni:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme