Gëzimja qysh në këtë moshë po e bën gati çikën për martesë, do të bëhet nuse e zonja

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estradës, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se po e mëson vajzën që nga tani të gatuaj./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme