Gëzofi po kthehet në qytet: Pallto në variante të ndryshme!

Skena botërore po punon gjithnjë e më pak me gëzofin e vërtetë, por kjo është arsyeja pse ka pallto të ndryshme eko gëzofi që i japin stilit një vulë veçanërisht interesante.

Ajo që askush nuk mund ta mohojë është se përveç diamanteve, palltot e femrave kanë qenë gjithmonë pjesa më elegante e modës që mund të vishni, transmeton Telegrafi.

Gëzofi është kthyer në simbol të elegancës dhe të shëndetit. Është shumë i rehatshëm dhe mund të kombinohet me tipe të ndryshme veshjesh.

Veshjet e leshta sjellin një shumëllojshmëri opsionesh, nga ngjyrat te teksturat dhe mënyrat e dekorimit.

Xhaketat e shkurtra janë shumë praktike.

Shumë prej tyre kanë një prerje xhakete, të zbukuruar me gëzof të madh rreth qafës.

Loja bardh e zi nuk duhet të jetë monotone, ajo do të zgjojë motivin e zemrës.

Mund t’ju interesojnë

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme