Gjakovë: Rrah gruan, kjo e fundit dërgohet në QKUK

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër, transmeton Indeksonline.

 

Ndryshe viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtine. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme