Tragjedi në Danimarkë: Vret gruan, katër fëmijë e pastaj veten

Policia daneze ka deklaruar sot se një mashkull 45 vjeçar ka vrarë bashkëshorten, katër fëmijë e më pas edhe ka bërë vetëvrasje.

Sipas Policisë është vrarë gruaja 42 vjeçare, dy djem dhe dy vajzat, të moshës mes 3 dhe 16 vjeç.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme