Gjalpi nga kikiriku heq njollat nga mobiliet dhe rrobat

Lyerja nga kikiriku ka aplikim shumë më të gjerë se sa në ushqim

Është i shkëlqyeshëm për lëkurën, mund të zëvendësojë shkumën e rrojës apo të eliminojë njollat nga mobiliet dhe rrobat, por do t’ju ndihmojë edhe ta hiqni çamçakëzin nga flokët.

Shpesh përdoret në ushqim, mirëpo me siguri shumica nuk e dinë që gjalpi nga kikiriku ka edhe aplikim shumë më të gjerë.

Kjo lyerje është e shkëlqyeshme për lëkurën, ndërkaq meshkujve mund t’u shërbejë edhe si zëvendësim i mirë për shkumën e rrojës.

Gjalpi i kikirikut është mjet i shkëlqyeshëm për eliminimin e njollave nga mobiliet me lëkurë artificiale, por edhe nga rrobat, çantat dhe këpucët.

Nëse rastësisht në flokë ju është ngjitur çamçakëzi, shumë lehtë do ta hiqni me ndihmën e këtij gjalpi.

Mjafton që ta fërkoni pak sipër çamçakëzit dhe shpejt do ta zgjidhni problemin, njësoj vlen edhe nëse dëshironi ta eliminoni çmimin apo deklaratën nga ndonjë produkt.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme