Gjendet një trup i pajetë në qendër të Shkupit

Sot herët në mëngjes në afersi të objektit të Operës dhe Baletit në Shkup është gjetur një trup i pa jetë.

Trupi është gjetur nga ana e të punësuarve te EVN në afersi te trafostacionit sot ne mengjes rreth ores 8:40.

Nga MPB kanë konfirmuar për rastin por nuk ka më shumë detaje në lidhje me këtë. Policia po bën hetime dhe do te ketë më shumë informacione.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme