Gjërat që gratë i vërejnë menjëherë te burrat

Çdo grua e ka perceptimin e saj për një mashkull të përsosur.

Megjithatë, disa veçori të meshkujve duken shumë joshëse dhe mund ta bëjnë për vete secilën grua, transmeton Klan Kosova.

Bright Side ka grumbulluar një listë të tipareve që i bëjnë burrat më tërheqës në sy të grave.

Vetullat e trasha 

Për shumë femra tërheqës është një mashkull i rruar

Buzët e trasha 

Thinjat në flokë 

Një mashkull i turpshëm është tërheqës për femrat 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme