Gjiko po vjen me një projekt shumë të veçantë, po bën këngë me djalin e tij Zërin

Reperi Gjiko duket t’i ketë karikuar mirë bateritë për këtë vit.

Javë më parë ai lançoi këngën “Ëhëmmm” në bashkëpunim me Mak Zogaj dhe kënga shënoi sukses, derisa aktualisht numëron mbi 10 milionë klikime në YouTube.

Gjiko së shpejti pritet të sjellë bashkëpunimin e tij të radhës dhe këtë herë me një person të veçantë për të.

Burime të Prive bëjnë të ditur se Gjiko do vijë në bashkëpunim me djalin e tij Zëri Gjikollin.

Kënga mban vulën e RedBox Entertainment.

Ne mezi po presim për ta dëgjuar, po ju? /Prive.al

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme