Granatë dore në Matiçan

Një mjetë shpërthyes është gjetur në lagjen Matiçan të Prishtinës.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka konfirmuar për Telegrafin se sot rreth orës 17 e 30, në rrugën “Muharrem Fejza” është gjetur një granatë dore e pashpërthyer.

Sipas saj, granata është e vjetër dhe njësitet e policisë janë në vendin e ngjarjes. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme