Gresa po bëhet teze, njihuni me motrën e saj dhe të fejuarin

Ish konkurrentja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti po bëhet teze.

Lajmin e zbuloi vetë modelja përmes një postimi në Instagram, ku shihej motra dhe dhëndëri i saj, duke festuar, derisa në bazë të imazhit, duket se kanë qenë në festën e zbulimit të gjinisë së foshnjës.

Ngjyra rozë që simbolizon ardhjen në jetë të një vajze, u pa të dal nga fishekzjarrët.

Megjithatë akoma asnjë detaj tjetër nuk është zbuluar nga Gresa.

Ne i urojmë jetë të gjatë e të lumtur foshnjës që do vijë së shpejti në jetë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme