Gruevski: Nuk jam antishqiptar! Mediat fajtore për këtë përceptim. Po vrasja e Harun Aliut?

Nikolla Gruevski ka deklaruar se nuk është antishqiptar, por se mediat e kanë krijuar një përceptim të tillë.

Risjellim faktet!

E mbani mend ju dhe Ali Ahmeti vrasjen e Harun Aliut?

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme