Grupi për demarkacioni në Bogë

Demarkacioni me Malin e Zi mbledhë grupin profesional në një takim tjetër,kësaj radhe ata gjinden në Bogë të Rugovës e pjesë e këtijë takimi është edhe profesoi Enver Hasani.Lajmin e ka bërë të ditur nëpër mjet rrjetit social facebok profesori dhe deputeti nga radhet e LDK-se Shpejtim Bulliqi.

Postimi i plot:

Vazhdim i punës se grupit profesional-shkencor për demarkacionin me Malin e Zi./sakte.net/

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë