Hajnat grabisin dy femra të Shqipërisë në Ferizaj

Sakte.net / e Mërkurë 21 Shtator / 13:01

Policia e Kosovës, në raportin policor bën të ditur se dy femrave të Shqipërisë u janë grabitur çantat e dorës në Ferizaj nga persona ende të paidentifikuar nga policia, transmeton Gazeta Express.

“Ferizaj 21.09.2016-00:32. Viktima femër shtetase e Shqipërisë ka raportuar se me të dalë nga kafiteria së bashku me punëtoren e saj po ashtu viktimën femër shqiptare shtetase e Shqipërisë janë sulmuar nga dy të dyshuar të panjohur dhe të maskuar. Të dyshuarit të dy viktimave ua kanë grabitur çantat e krahut në të cilat kanë pasur dokumentet personale si dhe para të gatshme. Të dyshuarit pas grabitjes janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ndonjë të lënduar. ” njofton policia

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme