Hasanbegu pas shiut të rrëmbyeshëm

Hasanbegu është një nga fshatrat më të prekur nga moti i lig që e kaploi Shkupin me rrethinë mbrëmë.

Nëpërmes fotove ju sjellim disa nga dëmet që ka shkaktuar shiu i rrëmbyeshëm, raporton portalb.

Sipas mediave në Maqedoni, duke u thirrur në komunikime me Policinë dhe MPB-në, thuhet se gjithsejtë 15 persona e humbën jetën, ndërsa gjashtë rezultojnë të zhdukur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme