Haxhiu: Me ligjin për veteranët dëmtohen disa kategori (Video)

Haxhiu ka treguar se për çfarë arsye është bërë kategorizimi i veteranëve

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu në “Click” të RTV21 ka thënë se miratimi i ligjit për kategorizimin e veteranëve është bërë për arsye që mos të dëmtohet Kosova dhe të mos i humbasim milionat nga Fondi Monetar, shkruan rtv21.tv

Haxhiu po ashtu ka thënë se ky ligj nuk do të shërbejë njejtë për të gjitha kategoritë pasi që disa kategori do të jenë të dëmtuara./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme