Homazhe në Jabllanicë të Gjakovës

Sot në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve të Kombit në Jabllanicë të Gjakovës, organizohen homazhe dhe takim i të gjithë veteranëve të ZO të Dukagjinit, në kujtim për heroizmin e Luftës së UÇK-së.

Kështu ka njoftuar dega e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Pejë, sipas së cilës homazhet fillojnë në ora 12:00.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme