Horoskopi ditor për diten e enjte – 8. dhjetor 2016

DASHI21. mars – 20. prill

Dite e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni qe ne mëngjes disa probleme te vogla qe keni pasur dhe do jeni me te qete qe nga mesdita. Beqaret nuk do dine si te veprojnë ne mënyrë qe ta bëjnë për vete personin qe duan. Ne planin financiar do keni me shume fat nga sa kishit menduar dhe mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër.

DEMI21. prill – 21. maj

Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire gjate kësaj dite. Do e keni mendjen tek puna dhe do e lini shume pas dore partnerin ne kohen kur ai ka me tepër nevoje. Beqaret do kenë komplekse pafund dhe te gjithë personave qe do takojnë do ju gjejnë nga një te mete. Buxheti nuk do jete i keq, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni sa te dëshironi. Duhet menduar edhe për te ardhmen.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Marrëdhënia juaj ne çift nuk ka për te pasur ndryshime te mëdha gjate kësaj dite. Mundohuni t’i shprehni sa me shume ndjenjat sepse ne te kundërt do e humbisni atë dalëngadalë. Beqaret nuk do ndihen aspak mire për te hedhur hapa dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat për takime. Financat do mbeten te kënaqshme ne çdo moment. Do i kryeni pa frike edhe disa shpenzime me tepër.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Do e forconi edhe me tepër lidhjen tuaj ne çift sot. Çdo moment te lire do mundoheni ta kaloni me partnerin dhe do ja plotësoni dëshirat njeri-tjetrit. Beqaret do bëjnë mire te mos afrohen me persona qe sapo janë ndare nga dikush tjetër sepse vetëm sa do lëndohen. Te ardhurat do përmirësohen tej mase dhe gjithçka do jete si pasoje e përkujdesit te treguar se fundmi.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Dite e paqëndrueshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Sado qe te mundoheni nuk do mundni dot te gjeni zgjidhje për problemet qe keni pasur. Beqaret nuk do ndihen gati për te filluar një lidhje dhe do refuzojnë edhe disa persona vërtet me vlera. Plutoni do pozicionohet keq ne sektorin e financave dhe ka rrezik qe t’iu nxite te shpenzoni pa menduar. Kujdes!

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Nuk do keni me asnjë dyshim sot ju te dashuruarit dhe do jeni gati për te hedhur hapa te mëdha. Gjithçka ka për t’iu ecur për mrekulli. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe para se te hedhin hapa sepse mundësi me te mira kane për t’iu dale. Te ardhurat do fillojnë dalëngadalë te përmirësohen fale ndihmës se madhe qe do iu japin familjaret. Falënderojini ata.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Dite e gëzueshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do argëtoheni gjate gjithë kohës dhe do ndiheni mire pranë atij qe dashuroni. Beqaret duhet te bëhen gati për eksperienca te reja te cilat do i emocionojnë me tepër se asnjëherë me pare. Yjet do ju ndihmojnë t’i stabilizoni financat. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër për gjerat e domosdoshme.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Do keni shume komplekse sot ju te dashuruarit dhe kjo do beje qe te grindeni me partnerin. Mos vazhdoni me këtë sjellje nëse nuk doni qe ai te mërzitet dhe t’iu braktise shpejt. Beqaret nuk do jene me shume fat ne dashuri kështu qe nëse nuk duan te mërziten vetëm me mire te qëndrojnë pranë miqve. Për fat te mire financat do jene te privilegjuara gjithë kohës.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Gjate kësaj dite do jeni me te logjikshëm ju te dashuruarit dhe do hidhni hapat e duhura. Mjaft me duke u hallakatur kot me kot. Beqaret ka mundësi te ndihmohen nga Merkuri dhe do e gjejnë një person me te cilin te fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Me financat do dini si te silleni gjithë kohës dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e kënaqshme. Vazhdoni ne këtë rruge dhe nuk do pendoheni.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Do jeni shume sensuale sot ju te dashuruarit dhe do e bëni partnerin te ridashurohet pas jush. Ne orët e pasdites dhe ne mbrëmje mund te kaloni edhe momente te këndshme. Beqaret do realizojnë plot takime, por jo te gjithë do pëlqejnë me te vërtetë dike. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe matuni disa here para se te kryeni shpenzime.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Dite e mbushur me pasion, kënaqësi dhe emocione pafund do jete kjo e sotmja. Te gjithë do ju kenë zili për mirëkuptimin dhe marrëdhënien e ngrohte qe keni. Beqaret ka rrezik te mendojnë serish për një person qe dikur i ka bere te vuajnë. Me financat gjerat do ecin si duhet. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni, përkundrazi mund te kryeni pa frike edhe disa shpenzime me tepër.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Marrëdhënia juaj ne çift do përmirësohet tej mase gjate kësaj dite. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe do mundoheni te gjeni mënyrën e duhur për te kërkuar falje. Nga mbasditja e me tej gjithçka do ndryshoje për mire. Beqaret do kenë plot takime interesante, por nuk do hedhin asnjë hap me shume. Gjendja e financave nuk do jete aspak ashtu si ju keni dëshiruar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme