Horoskopi ditor për diten e martë – 22. nëntor 2016

 

DASHI21. mars – 20. prill

Do keni një komunikim te shkëlqyer sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do mbetet e jashtëzakonshme. Te gjithë do ju kenë zili. Beqaret do jene sharmante dhe joshës. Ata do arrijnë te tërheqin pas vetes persona te shumte. Financat nuk do i mbani dot te stabilizuara sepse dëshira juaj për shpenzime pafund do jete e parrezistueshme.

DEMI21. prill – 21. maj

Do jeni shume xheloze ndaj partnerit tuaj sot dhe kjo do krijoje here pas here debate sot. Mundohuni te reflektoni me kujdes dhe do e kuptoni se keni gabuar për ato qe keni menduar. Beqaret do fillojnë një lidhje te bukur dhe te qete. Ne planin financiar do dini si te veproni ne çdo moment dhe gjendja ka për te mbetur gjithë kohës e qëndrueshme.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Sot do ndjeni me shume dashuri se me pare për partnerin tuaj dhe do ia shprehni atij me mënyra nga me te jashtëzakonshmet. Atmosfera do nxehet qe ne orët e para te mëngjesit. Beqaret vërtet do kenë takime, por do bëjnë mire te mos nxitohen. Çdo gjë ka kohen e vet. Marsi mund te sjelle turbullira ne planin financiar. Kujdes me çdo hap qe do hidhni.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Jeta juaj ne çift do jete shume me e mire se disa dite me pare. Do zbuloni një tjetër ane te karakterit tuaj e cila do ju pëlqejë tej mase. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do ju bëhen sepse vetëm ne atë mënyrë do mund ta ndryshojnë statusin e tyre. Ne planin financiar do i kaloni te gjitha vështirësitë sepse do keni gjithë kohës mbështetjen e Venusit.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Asgjë nuk do ndryje nga përditshmëria e jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite. Mundohuni vetëm te ruani një klime sa me te ngrohte. Beqaret do kenë disa takime, por do presin pak kohe para se te hedhin hapa. Kjo do jete gjeja me e mire ne fakt. Buxheti do jete goxha i mire. Mund te bëni edhe investime, por mund te hiqeni edhe disa para mënjanë për te siguruar te ardhmen.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Dite goxha e trazuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për shume gjera me partnerin dhe kjo do ndeze debate te forta. Beqaret nuk do e kenë aspak mendjen për te krijuar lidhje sepse do merren me te tjera çështje me rëndësi. Buxhetin duhet ta stabilizoni sa me pare sepse po i late gjerat pas dore situata mund te marre tatëpjetën përgjithmonë.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Dite jashtëzakonisht e mire do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe nuk do keni me asgjë për çfarë te qaheni. Beqaret pa u lodhur fare do arrijnë ta gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe lidhje qe do fillojnë do jete fantastike. Financat do jene te paqëndrueshme. Shpenzoni me kursim dhe nuk keni për te pasur probleme serioze.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Dite jo e zakonshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndodhin gjera te veçanta te cilat do ua shtojnë edhe me tepër dëshirën për te jetuar pranë partnerit. Beqaret duhet te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen nëse duan vërtet ta ndryshojnë statusin e tyre. Dielli do i favorizoje tej mase financat. Situata do filloje te përmirësohet me shpejt nga sa mendonit.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Partneri do ju beje një surprize gjigande gjate kësaj dite dhe keni për t’u ndier si neper ëndrra. Kënaqësitë dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Beqaret do dine si ta bëjnë për vete një person dhe jeta do ju ndryshoje njëherë e mire. Ndonjëherë nuk është nevoja te sforcohesh shume për te arritur qëllimin. Buxhetin do e mbani gjithë kohës nen kontroll kështu qe nuk do ketë probleme.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Do i jepni rëndësi absolute partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe do bëni gjithçka qe emocionet te shumëfishohen. Do e dashuroni pa dorashka dhe me shume pasion atë qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet te ndalen asnjë moment se joshuri atë qe pëlqejnë. Sektori i financave nuk do ketë shume probleme megjithatë mire është te merrni masa sa pa qene vone.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Dite mjaft e qete do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do flisni për çdo gjë me atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia juaj do jete e jashtëzakonshme. Beqaret duhet te jene sa me realiste ne mënyrë qe te mos zhgënjehen e mos lëndohen. Buxhetin do arrini ta menaxhoni me kujdes dhe gjendja do vije dalëngadalë duke u përmirësuar.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Dite eksplozive do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ose do debatoni ashpër me partnerin ose do dashuroheni me pasion me te. Beqaret do jene te shpërqendruar dhe nuk do arrijnë dot te përfitojnë nga ftesat qe do ju bëhen. Buxhetin mos kërkoni ta përmirësoni menjëherë. Filloni njëherë ta stabilizoni e me pas ta ndryshoni atë për mire.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme