Horoskopi ditor për diten e premte – 4. nëntor 2016

E premte, 04 Nentor 2016 – Sakte.net   /

DASHI21. mars – 20. prill

Dielli do e ngrohe edhe me shume jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni me mire pranë atij qe dashuroni dhe do e keni shume here me te lehte te flisni hapur me te edhe për pakënaqësitë e mëparshme. Beqaret do jene sharmante pafund dhe do joshin shume persona. Me menaxhimin e financave nuk do jeni shume to zotet prandaj gjendja do lere për te dëshiruar.

DEMI21. prill – 21. maj

Fale ndikimit pozitiv te Venusit, jeta juaj ne çift do jete shume here me e qëndrueshme sot. Do jeni te dy palët te logjikshëm dhe nuk do thoni fjale te pamenduara. Beqaret do dine si te flirtojnë me personat qe do kenë pranë dhe do bëjnë disa për vete. te ardhurat do jene goxha te mira. Nëse i kryeni me pak përkujdes shpenzimet nuk keni për te pasur asnjë tronditje.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Ka rrezik te jeni xheloze sot ju te dashuruarit dhe kjo mund te sjelle debate dhe mosmarrëveshje. Mos dyshoni për gjithçka dhe as mos mendoni ta kontrolloni partnerin, pasi mund te keni probleme edhe me serioze. Beqaret do e gjejnë papritur personin për te cilin do ju rrahe zemra fort dhe çdo gjë për ta ka për te qene fantastike. Financat do mbeten te qëndrueshme.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Do jeni aq te lumtur pranë atij qe dashuroni saqë nuk do kërkoni asgjë me shume prej tij. Emocionet do jene te forta dhe me te shumta se kurdoherë tjetër. Beqaret do bëjnë mire te mos ju besojnë te gjitha premtimeve qe do ju bëhen sepse jeta është e mbushur me te papritura dhe ata mund te zhgënjehen. Edhe financat do jene mjaft pozitive.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Sektori i financave nuk do jete shume i mire sot. Yjet do ndikojnë negativisht dhe do nxisin debatet dhe mosmarrëveshjet mes jush. Kujdes! Beqaret do jene pafund sharmante dhe do bëjnë për vete shume persona. E mira është qe para se te bëjnë zgjidhjen përfundimtare te mendohen disa here. Ne planin financiar do bëni mire te mos ndërmerrni shume rreziqe pasi gjendja nuk do jete e qëndrueshme.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Dite fantastike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do flisni për çdo gjë qe keni kaluar, do argëtoheni se bashku dhe mund te merrni edhe vendime. Beqaret do jene te turpshëm me shume sesa duhet dhe ka rrezik te humbasin mundësi te shkëlqyera. Ne planin financiar mund te përballeni me vështirësi te mëdha. Kërkoni ndihme sa pa qene vone.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Rutina do mbizotërojë gjate gjithë kohës ne jetën tuaj ne çift. Ne disa momente mund te ndieni një mërzitje te madhe ju te dashuruarit dhe mund te mendoni te qëndroni pak kohe vetëm. Beqaret do kenë një dite shume harmonike dhe te mbushur me takime. Ne planin financiar do përballeni me sfida te vështira dhe nuk do ndiheni mire për asnjë moment.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Marrëdhënia ne çift ka për te qene e mire gjate kësaj dite. Secili partner do toleroje dhe do respektoje mendimet e tjetrit. Edhe për beqaret ka për te qene një dite mjaft interesante dhe e mbushur me takime te veçanta. Mire është qe ata ta shfrytëzojnë sa me shume. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime. Do dini si t’i kryeni edhe shpenzimet qe gjendja te mbetet e kënaqshme.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Meshkujt qe kane gra xheloze kane për te kaluar një dite vërtet te vështirë sot. Nuk do ndihen për asnjë moment te qete dhe do brengosen pafund. Beqaret edhe sikur te marrin propozime te jashtëzakonshme nuk duhet te nxitohen për asnjë moment. Gjendja financiare do jete e mire. Shfrytëzojeni rastin për te bere investime dhe për te shlyer edhe borxhet e hershme.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Marsi, planeti i dëshirave, do ketë ndikimin me te madh tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Ai do ju ndihmoje ta përmirësoni marrëdhënien ne çift dhe do ndiheni me mire se me pare. Beqaret nuk duhet kurrsesi te dalin me cilindo qe do i ftoje sepse mund te lëndohen. Financat do ua mbroje Dielli kështu qe mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë çmenduri me shume.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Dite e këndshme dhe pa asnjë problem do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Marrëdhënien tuaj me partnerin do e kenë zili te gjithë. Urani do jete planeti qe do i ndihmoje beqaret ta gjejnë me shpejt gjysmën e tyre. Sot gjithçka ka për te ndryshuar për ta. Ne planin financiar do keni fat, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni sa te doni duke i mbajtur sytë mbyllur.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Ka rrezik qe sot te përballeni me probleme shume te mëdha ju te dashuruarit. Do dalin ne drite disa gënjeshtra qe i keni thënë partnerit dhe ato do e nxehin tej mase atmosferën. Beqaret gjithashtu duhet te bëjnë kujdes sot. Me mire te presin edhe pak kohe për te gjetur princin e kaltër sepse sot nuk do jete dita me fat. Buxheti do vazhdoje te mbetet delikat.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme